Dr Andrzej Eberhardt
Pierwsza w Polsce operacja metodą ClariVein
Dołącz do grona "pięknych nóg"
Operacje żylaków

Chirurg naczyniowy Warszawa to lekarz zajmujący się patologiami w obrębie naczyń krwionośnych – tętniczych i żylnych. Konsultacje wykonywane przez chirurgów naczyniowych w Klinice Femmed polegają na ocenie układu naczyniowego z wykonaniem badania USG w technice Doppler oraz kwalifikacji pacjentów do zabiegów w zakresie chirurgii otwartej lub wewnątrznaczyniowej zarówno w szpitalach objętych programem NFZ jak i placówkach komercyjnych. Dzięki doświadczonym lekarzom specjalistom, sprzętowi wysokiej jakości, w naszej Klinice oferujemy niemal cały zakres procedur chirurgii naczyniowej.

usuwanie żylaków ClariVein

 

Doktor Andrzej Eberhardt podczas pierwszej w Polsce operacji żylaków metodą ClariVein.

Zabieg zakończony pełnym sukcesem otworzył nowe możliwości leczenia żylaków w Polsce.

 

 

Dr n. med. Andrzej Grabowski - chirurg naczyniowy

chirurg naczyniowy warszawa

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. W 2004 roku uzyskał specjalizację z chirurgii ogólnej, a w 2007 roku specjalizację z chirurgii naczyniowej. Absolwent Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej tętnic i żył. Posiada wieloletnie doświadczenia kliniczne w diagnozowaniu i operacyjnym leczeniu nawet najbardziej skomplikowanych patologii naczyniowych. Specjalizuje się w najnowocześniejszych metodach wewnątrznaczyniowego leczenia miażdżycowych zwężeń tętnic oraz niewydolności żylnej. Autor i współautor wielu artykułów, prac naukowych i międzynarodowych wystąpień z zakresu chirurgii naczyniowej.

 

Dr n. med. Andrzej Eberhardt - chirurg

chirurg warszawa

Absolwent Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Jesienią 2011 r. uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. Od jesieni 2012 roku jest asystentem Kliniki Chirurgii Naczyniowej i Angiologii Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Absolwent Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie badania USG tętnic i żył. Członek Polskiego Towarzystwa Onkologicznego. Uczestnik wielu konferencji naukowo-szkoleniowych z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej i naczyniowej.

 

Dr Magdalena Potembska-Eberhardt - chirurg

 chirurgSpecjalista chirurgii ogólnej, specjalista medycyny estetycznej, proktolog.